Suitcase
0
0
Досліджувати місця

Тисячолітня спадщина Ярослава Мудрого і палац Єлизавети Петрівни (+конституція Пилипа Орлика)

350₴
Тисячолітня спадщина Ярослава Мудрого і палац Єлизавети

Київ одне з найдревніших великих міст Європи, яке налічує багато архітектурних пам’яток від Середньовіччя до наших днів. Важливу роль у створенні багатовікової культурної спадщини сприяв Ярослав Мудрий – величний князь Київської Русі. Завдяки йому були побудовані Золоті Ворота, які зустрічали купців та мандрівників на в’їзді в місто та Софійський Собор, який вражає своєю архітектурою та фресками. Пропонуємо вам дослідити цю багатовікову спадщину разом із нами, а також побачити на власні очі відому на увесьсвіт Конституцію Пилипа Орлика (!), яка вважається однією з перших у світі. 

У другій частині туру ми завітаємо до Маріїнського палацу, який був побудований Єлизаветою Петрівною та її фактичним чоловіком Петром І за часів Російської імперії. Зараз в палаці приймають поважних гостей та проводять зустрічі із закордонними партнерами, адже зараз це є церемоніальна резиденція президента України.

На екскурсії ви побачите:

  • Софійський Собор
  • Конституцію Пилипа Орлика та інші артефакти Козацької держави
  • Музей "Золоті Ворота"
  • Маріїнський палац
  • Хрещатик

 

Деталі поїздки

тривалість: 9 годин
місце зустрічі групи: Палац культури м Фастів (шукати табличку з логотипом компанії)
кількість людей у групі: 17-20 осіб
транспорт: міні-бус Мерседес Спрінтер (або подібний)
тип туру: груповий одноденний без проживання

 

Ціна для дітей та ветеранів 300 грн.

Про місце

Марії́нський пала́ц у Києві зведено в 1750–1755 роках за зразком палацу, який проєктував Вартоломей Растреллі для Олексія Розумовського, фаворита та фактичного чоловіка імператриці Єлизавети Петрівни. Під час відвідування Києва 1744 року Єлизавета сама обрала для нього місце.
Назва «Маріїнський» закріпилася за палацом з 1950-х років, від

Маріїнського парку навпроти, до цього палац носив назву Царський.
У незалежній Україні в Маріїнському палаці проходять урочисті державні події — нагородження, приймання, вручення вірчих грамот послами іноземних держав і зустрічі офіційних делегацій на найвищому рівні. Wiki>>>

Софійський собор, або Софія Київська — визначна пам'ятка історії та архітектури України, розташована на Софійській площі міста Києва. Збудований у 1011–1018 роках київським князем Ярославом. Названий на честь Софії. Мав статус кафедрального собору. З перервами був резиденцією київських митрополитів (православних та унійних). До XIII століття використовувався як головна церква Русі, місце поховання великих князів київських. При соборі велося літописання, була створена перша бібліотека. Занепав у XIV столітті. Відновлений стараннями митрополита Петра Могили і гетьмана Івана Мазепи. Був головним храмом Софійського монастиря (з 1638). Складова Національного заповідника «Софія Київська» (з 1934). Поєднує візантійський і бароковий архітектурні стилі. Одна з небагатьох уцілілих споруд часів Русі. Пам'ятка української архітектури та монументального живопису XI—XVIII століть. Об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО (1990). Wiki>>>

«Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького» — договір, що був укладений 5 квітня 1710 року у місті Бендери між новообраним гетьманом Пилипом Орликом, козацькою старшиною і козаками Війська Запорозького, відомий також під сучасними назвами «Конституція Пилипа Орлика» та «Бендерська конституція».
Договір складався із вступу-преамбули та 16 статей. Він визначав взаємовідносини між гетьманом і козацькою старшиною, основи державного устрою України і права та обов'язки її станів у випадку відвоювання її територій від Московського царства та Речі Посполитої, а також проголошував причини переходу Війська Запорозького під протекторат Шведського королівства. Договір був скріплений присягою Пилипа Орлика, його підписом та державною печаткою Війська Запорозького і пізніше затверджений королем Швеції Карлом XII як «протектором України» Wiki>>>

Золоті́ воро́та — головна брама стародавнього Києва, пам'ятка оборонної архітектури Київської Русі, одна з найдавніших датованих споруд Східної Європи, символ Києва. Свою назву одержали за аналогією із Золотими воротами в Константинополі (Царгороді).
Історик Микола Закревський назвав Золоті ворота: «дорогоцінним залишком давньої величі й слави Києва». Wiki>>>

Деталі замовлення
Включено
  • екскурсійний трансфер
  • супровід
  • акредитований екскурсовод
  • медицинська страховка (туристична)
  • вхідні квитки
Не включено
  • харчування
Загалом:   350₴
Поширити в:  
Callback