Різноманіття архітектури, загальнонаціональний колорит, євроатлантична амбіція і географічне положення давно зробили Київ справжнім центром слов'янської культури.
Тут все починається з Хрещатика, сюди збігаються всі вулиці міста, і тут відбуваються всі головні події країни. Далі неодмінно слід познайомитись із витоками православ'я на українській землі, і Києво-Печерська лавра найкраще місце для цього. Адже окрім того, що лавра вважається духовним центром України, вона є надзвичайно красивим монастирським комплексом де ви з екскурсоводом дізнаєтесь про зародження православ'я в Україні, його історію та розвиток. Неподалік від лаври знаходиться монумент Батьківщина Мати, де в приміщеннях п'єдесталу розташований Музей становлення української нації. Тут ви побачите послідовну хронологію головних історичних періодів України та Її героїв. І щоб доповнити своє враження про Київ обов'язково треба подивитись на місто зі сторони Дніпра, наприклад із палуби теплоходу (літній період), або ж із висоти — кабінки чортового колеса на Подолі.
Перелічені місця можуть лиш привідкрити для вас те чим являється древній мегаполіс Європи, бо щоб пізнати всю глибину душі Києва одного дня буде замало.
На екскурсії ви побачите:
У всі часи Київ був відображенням усієї палітри української культури на руських, козацьких, а згодом і українських земелях. І головне — апозумів пронести свої культурні надбання через усі непрості часи своєї історії, зберігши при цьому свою душу та свій образ.
Деталі поїздки
тривалість: 9 годин
місце зустрічі групи: будинок культури м. Фастів (шукати табличку з логотипом компанії)
кількість людей у групі: 17-20 осіб
транспорт: міні-бус Мерседес Спрінтер (або подібний)
тип туру: груповий одноденний без проживання
Про місце
Ки́їв (МФА: [ˈkɪjiu̯]) — столиця та найбільше місто України, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Розташований у середній течії Дніпра, у північній Наддніпрянщині. Політичний, соціально-економічний, транспортний та освітньо-науковий центр країни. Окрема адміністративно-територіальна одиниця в складі України й адміністративний центр Київської області. Районний центр Києво-Святошинського району. Адміністративно до складу Київської області не входить. Місце розташування центральних органів влади України, іноземних місій, штаб-квартир більшості підприємств і громадських об'єднань, що працюють в Україні.
За «Повістю временних літ», Київ заснував полянський князь Кий зі своїми братами Щеком і Хоривом та сестрою Либіддю. Згідно з археологічними даними та писемними джерелами, початок безперервного розвитку Києва датується 2-ю половиною V ст. — 1-ю половиною VI ст.; осередком розширення Києва була гора Замкова. Був столицею полян, Русі, Київського князівства, Великого князівства Руського, Української Народної Республіки, Української Держави та Української Радянської Соціалістичної Республіки. Також був адміністративним центром однойменного литовсько-польського воєводства, козацького полку, російської губернії, радянської округи, німецької генеральної округи та радянської області.
Один із найстаріших історичних центрів Східної Європи та християнства — Софійський собор та Києво-Печерська лавра внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Wiki>>>
Ки́єво-Пече́рська ла́вра — православний монастирський комплекс Української Православної Церкви (Московського патріархату) в Києві, Україна. Один із найбільших християнських центрів-святинь країни. Визначна пам'ятка історії та архітектури. Києво-Печерська лавра належить державі, а релігійні організації користуються нею на правах оренди. Заснований 1051 року як печерний монастир за межами Києва. Свою назву отримав від печер, де оселилися перші його мешканці. У середньовіччі був оплотом грецького православ'я на Русі, центром опозиції світській владі (руським та литовським князям) та вестернізації. 1592 року отримав ставропігію Константинопольського патріарха. 1688 року став лаврою.
У ранньому новому часі перетворився на центр паломництва православних з усієї Російської імперії. 1994 року разом із Софійським собором внесений до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО. На території Верхньої лаври діє Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник (від 1996). Власне монастир знаходиться на території Нижньої лаври. Обидві частини лаври відкриті для відвідувачів. Пам'ятка перебуває під юрисдикцією Національного заповідника. Wiki>>>
Музей "Становлення української нації" – унікальний проект, жива книга історії, втілена за допомогою сучасних технологій. Ідея і закладена концепція полягає в пробудженні національної свідомості українців та спонукання відчути гордість за своє походження. Експонати музею – реалістичні фігури історичних діячів України, які в різні періоди і в різних сферах сприяли становленню української нації, а мультимедійний формат дозволяє відвідувачам повністю зануритися в атмосферу відповідної епохи. На великій території у 1800 квадратних метрів представлено понад сотню 3D-фігур знакових діячів української держави від княжих часів до сучасності, об’єднаних у 25 історичних сюжетів. Всі сюжети в музеї відтворено за описами істориків і підтверджено науковими організаціями.
Зовнішній вигляд історичних постатей, їх вік і одяг відповідають тому часу, коли відбувалися події, показані в сюжеті, або того періоду, коли вони були на піку своєї слави або в період найбільшого піднесення. У музеї можна на власні очі побачити, який вигляд мали козаки, княгиня Ольга, Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, Леся Українка, Соломія Крушельницьк, а також побачити фігури В’ячеслава Чорновола, Богдана Ступки, Кузьми Скрябіна, Джамали, воїнів АТО, які тримали оборону Донецького аеропорту та захищали країну на передовій, і багатьох інших. Близько 60 фігур розмовляють через навушник аудіогіда. Всі фігури виконані з сучасного матеріалу – кібершкіри, кожна з них – ювелірна робота скульптора. Крім того, в музеї представлені діорами, мультимедійні стенди, карти, голограми, екрани, тачскріни; є окремі стенди для дітей, де інформація адаптована і спрощена для кращого сприйняття. Інсталяції супроводжує інтерактивний аудіо- та відеоконтент у поєднанні зі спецефектами. Zruchno.Travel>>>